نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت معنایی بین MISTAKE , ERROR - MENTOR , COACH

در بیشتر از یک نفر خواندم:
Mistake  یا اشتباه یعنی من دانش انجام کاری رو دارم ولی به دلیل نقص های ذهنی، عملکردی و محیطی قادر به انجام کار به نحو احسن نیستم 
برای مثال دانش آموزی که در حد نمره کامل یعنی 20 مطالعه کرده ولی در روز امتحان به خاطر استرس و یا نامساعد بودن محیط تمرکز خودش رو از دست بده و نمره ی نهایی فرد 18 بشه . این یعنی اشتباه 
Error  یا خطا یعنی اینکه من دانش کافی نسبت به موضوع مورد نظر ندارم در نتیجه از روی ناآگاهی و نادانی دست به انجام اقد
سلام به شما دوست عزیز و گرامی،این لینک به دلیل Error 0001 باطل شده و قابل دسترسی نمی باشد.لیست تمامی Error ها:Error 0001 : حذف شدن فایل توسط مدیر           Error 0002 : حذف شدن خودکار دیتا                  Error 0003 : فرسوده شدن ( قدیمی بودن ) دیتا  Error 0004 : حالت ( به زودی )                        Error 0005 : مشکل کلی ســـرور                    
Artist: APRIL | Music Name: Oh! my Mistake | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: The Ruby | APRIL – Oh! my Mistake (Music Video)

هنرمند: آوریل | نام موزیک: او اشتباه من | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (آوریل) April با نام (او اشتباه من) Oh! my Mistake
ادامه مطلب
خطای 504 gateway timeout یکی از کدهای وضعیت http است که نشان می‌دهد یک سرور قادر به بازگرداندن و تکمیل کردن درخواست نیست. مشکل 504 gateway timeoutنیز مانند خطای500 و خطای 502 شایع است.
زمان بازدید از یک سایت درخواست‌هایی ایجاد می شود درخواست ها به سمت وب سرور منتقل می شوند. عناصر مورد نیاز در این درخواست‌ها بررسی می‌شوند. وقتی که یک درخواست پردازش می‌شود سریال کد وضعیتی http را با منابع درخواستی ارسال می کند به صورت پیش فرض کد وضعیت نمایش داده نمی شود مگر اینکه
یکی از خطاهای رایج خطای داخلی سرور در وردپرس یا همان 500 Internal Server Error در وردپرس است، که آن را با خطای HTTP 500 Internal Server هم می‌شناسیم و حتما چه در سایت خود و یا چه سایت دیگران با این خطا مواجه شده اید. برای رفع این خطا روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله به بهترین روش های رفع این خطا می پردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.
دلایل بروز خطای سرور داخلی در وردپرس
باید به این نکته توجه داشت که خطای 500 یا همان 500 Internal Server Error تنها مخصوص سایتهای وردپر
ارور 500 وردپرس
زمانی رخ می دهد که وب سرور سایت شما قادر به پردازش اطلاعات و پروسه
بارگذاری سایت شما نیست و در بین کار دچار مشکل می شود. این خطا به نوبه
خودش میتونه سایت شما رو با کاهش ورودی گوگل مواجه کرده و مانع رشد سئو و
فروش سایت شما بشه! در این مقاله قصد داریم این خطا رو بررسی کرده و رفع
کنیم. پس با من همراه باشید
ادامه مطلب
Have you ever seen a child being afraid of making a mistake? We are being educated out of creativityand curiosity for one reason: Fear of FailureOur education system is designed to prevent us from making mistakes. It does not distinguish the ones who don’t know and the ones who made mistakes, thus it’s more information based, not learning based. We judge children by how many questions they answered not how much they have really learnt. If you were wrong, made a mistake and failed at something, that’s it, you do not deserve more chances. In this system the worst thing you can do is to make a mistake, they teach you that perfection in everything is needed. This perfectionism gradually comes into your #life, you expect yourself to be among the bests in every aspect, to be successful all
زمانی که شما در حال جستجو صفحاتی هستید وقتی نام دامنه یک صفحه را وارد می کنید و یا بر روی یک لینک کلیک می کنید وارد صفحه ای با خطا 404 می شوید. در واقع نمایش این صفحه که با خطای 404 not found ظاهر می شود به دلیل تغییر آدرس اصلی و یا حذف شدن آدرس می باشد که سرور قادر به پیدا کردن صفحه شما نیست و به همین دلیل این خطا 404 رخ می دهد.
خطای 404 یا 404 Not Found چیست؟
هر وقت کاربری، از وب سایت شما بازدید کند، مرورگر کاربر یک درخواست برای سرور وب می‌ فرستد و اطلاعات لازم
ارور یا خطای 403 forbidden هنگامی رخ می دهد که شما از طرف وب سرور از دسترسی به صفحه مورد نظر منع شده باشید. ممکن است شما هم برای مرور بعضی از سایت ها و سرویس های گوگل با این خطا مواجه شده باشید.در این مقاله به نحوه رفع خطای 403 forbidden وردپرس بپردازیم.
خطای 403 forbidden چیست؟
خطای 403 forbidden که به معنی ممنوع بودن است یک کد HTTP status از نوع کدهای 4xx است و به این معنا است که دسترسی به صفحه یا منبعی‌ که شما در تلاش برای رسیدن به آن هستید به دلایل مختلفی امکان‌پذیر نیست
رفع مشکل bad gateway
گاهی اوقات ممکن است بدون دلیل مشخص صفحات، خطای bad gateway بدهد.
برای حل این مشکل می‌بایست به لاگ خطا در نشانی /var/log/nginx/error.log مراجعه کرد. اگر مشکل به صورت زیر باشد:
upstream sent too big header while reading response header from upstream,
می‌بایست در در تنظیمات کانفیگ (/etc/nginx/nginx.conf) سه خط زیر را نیز اضافه نمود:
proxy_buffer_size   128k;proxy_buffers   4 256k;proxy_busy_buffers_size   256k;
برای تغییر متن بازگشتی توکن اشتباه در پاسپورت لاراول به مسیر زیر برید :
app/Exceptios/Handler.php
و متد زیر رو به کلاس داخلش اضافه کنید و ساختار بازگشتی رو خودتون با سلیقه خودتون تغییر بدید :

protected function unauthenticated($request, AuthenticationException $exception)
    {
        if ($request->expectsJson()) {
            /** return response()->json(['error' => 'Unauthenticated.'], 401); */
                $response = ['status' => 'error','message' => 'You pass invalid token'];
                return response()->json($response);
        }
        return redirect()->guest('login');
    }
[Verse 1 - JK]I am tired of this place, I hope people changeI need time to replace what I gave awayAnd my hopes, they are high, I must keep them smallThough I try to resist I still want it all[Pre-Chorus - JK]I see swimming pools and living rooms and aeroplanesI see a little house on the hill and children’s namesI see quiet nights poured over ice and TanquerayBut everything is shattering and it’s my mistake[Chorus - JK]Only fools fall for you, only foolsOnly fools do what I do, only fools fallOnly fools fall for you, only foolsOnly fools do what I do, only fools fall[Verse 2 - RM]Oh, our lives don’t collide, I’m aware of thisWe've got differences and impulses and your obsession with itThe little things you like stick, now like aerosolDon’t give a fuck, not giving up, I still want
عزیزان من، شما را نصیحت می کنم به داشتن مرزهایی سفت و سخت و قاطعیت برای نگهبانی از مرزهاتون. به هیچ علف هرزی اجازه ندید که بیش از چیزی که لیاقتشو داره بمونه تو زندگی تون.
مرزاتو و خواسته هاتو بهش بگو، اگر درک نکرد دیگه هیچ فضایی از ذهنتو برای اهمیت دادن بهش اختصاص نده. الکیه مگه.
لینک دانلود این پایان نامه ها (پایان نامه در مورد امزاج اربعه)

This site can’t be reached
full-thesis.com took too long to respond.

Try:
Checking the connection
Checking the proxy and the firewall
Running Windows Network Diagnostics

ERR_CONNECTION_TIMED_OUTمطالب دیگر:

پایان نامه : روابط بین المللی

رشته حقوق-دانلود پایان نامه درباره ورشکستگی
لینک دانلود این پایان نامه ها (دانلود پایان نامه درباره اموال امانی)

Try:
Checking the connection

پایان نامه با کلمات کلیدی اوراق قرضه، سود سهام، انتشار سهام، صاحبان سهام

منابع و ماخذ تحقیق بین المللی دادگستری
لینک دانلود این پایان نامه ها (دانلود پایان نامه در مورد امنیت جهانی)

Try:
Checking the connection

تحقیق رایگان درباره محتوای برنامه درسی

رشته روانشناسی-دانلود پایان نامه درباره کودکان نابینا-خرید و دانلود پایان نامه کامل
در این آموزش میخوام با استفاده از پایتون یک ماشین حساب ساده بنویسم 
بریم که داشته باشیم
قدم اول آخرین ورژنpythonرو از سایت اصلی دانلود  کنید
 ورژن پایتون من3.8.2هستش همیشه آخرین ورژن رو دانلود کنید
قدم دوم وارد IDE pythonمیشید سورس کد زیر را اجرا کنید
while(True):
print("Enter your number")
number1 = int(input("Enter number = "))
number2 = int(input("Enter number = "))
print("alamat (+ - * / % ^ !) or all/ALL")
alamat = input("_-_-_- :")
if alamat == "+":
print(type(number1+number2),"+",number1+number2)
if alamat=="-":
در این آموزش میخوام با استفاده از پایتون یک ماشین حساب ساده بنویسم 
بریم که داشته باشیم
قدم اول آخرین ورژنpythonرو از سایت اصلی دانلود  کنید
 ورژن پایتون من3.8.2هستش همیشه آخرین ورژن رو دانلود کنید
قدم دوم وارد IDE pythonمیشید سورس کد زیر را اجرا کنید
while(True):
print("Enter your number")
number1 = int(input("Enter number = "))
number2 = int(input("Enter number = "))
print("alamat (+ - * / % ^ !) or all/ALL")
alamat = input("_-_-_- :")
if alamat == "+":
print(type(number1+number2),"+",number1+number2)
if alamat=="-":
نزدیک به ۱ هفته است با مشکل عجیبی در سرورهای عملیاتی‌ام برخورد کردم که بهتر دیدم مشکل را به صورت عمومی مستند کنم
APPLIES TO
دیتاسنتر: Hetzner - Germany

نسخه مجازی‌ساز: Proxmox Virtual Environment 5.2

نسخه سیستم عامل: Oracle Linux Server release 7.5

نسخه پایگاه‌داده : Oracle Database 12c Enterprise Edition Release 12.2.0.1.0 - 64bit Production

نسخه JDK اوراکل: Java SE Development Kit 8u181

نسخه APEX (دولوپ): Oracle Application Express 18.1

نسخه ORDS (دولوپ): Oracle REST Data Services 18.2.0.r1831332

ادامه مطلب
Mom was there, and they got all the things out of my desk and put them in a brown paper bag. Then they told me to say goodbye to the teacher.
The man in the car took me and Mom to the new high school.
There, an old man with grey hair asked me lots of questions. But I knew that they really wanted me to play football.
The man in the car was a football coach called Fellers. Coach Fellers asked me to put on a football suit, then asked me to undress and dress again, twenty times, until I could do it easily.

Sound: Forrest Gump 5
ادامه مطلب
خطای 502 Bad Gateway یک کد وضعیت HTTP است که به این معناست یک سرویس‌دهنده یا سرور در اینترنت، پیغامی نادرست از سرورهای دیگر دریافت کرده است. البته معنی لغوی آن دروازه نادرست است.
خطای ۵۰۲ چیست؟
خطای ۵۰۲ یا همان خطای Bad Gateway از خطاهای سمت سرور است.هنگامی که سرورها برای اجرای درخواست‌های رسیده از طرف کاربر، به عنوان یک Gateway یا ابزار مسیریابی عمل می‌کنند تا صفحات وب مورد درخواست را در دسترس کاربر قرار دهند.زمانی یک پاسخ بی اساس و بی اعتبار از سرور رده
[ The Originals ]Jackson Kenner: Klaus, if you want to fight me, come on.Klaus Mikaelson: You mistake my intentions. I haven't come here to fight you. Not at all. This is to be an execution. Tell me, how exactly would you like to die?

[ اصیل‌ها ]جکسون کنر: کلاوس، میخوای با من مبارزه کنی؟ زود باش.کلاوس مایکلسون: تو قصد منو اشتباه متوجه شدی. من نیومدم با تو مبارزه کنم. به هیچ وجه! این قراره یه اعدام باشه. به من بگو، دوس دارس دقیقا چطور بمیری؟
با سلام بدینوسیله به اطلاع مدیران محترم مدارس می رساند نگارش offline سیستم حسابداری مدرسه در سایت قرار گرفت همکاران محترم ضمن دریافت نگارش و باز نمودن فایل zip شده در مسیر نصب برنامه  که به صورت عمومی در مسیر(D:\Program Files\Vasta\School Accounting) نصب می شود کپی نمایید
بعد از نصب نگارش برنامه را اجرا نموده و به شماره نگارش در بالای صفحه دقت نمایید که شماره نگارش13980522 باشد.

برگرفته شده از farhangkhoy.blog.ir
خب خیلی سریع و بی مقدمه بریم سراغ اصل مطلب.

کنترل پنل ویندوز خودتون رو باز کنید و گزینه Performance and Maintenance رو انتخاب کنید . بعد از اون به قسمت System برید بر روی Advenced کلیک کنید .
بر روی گزینه  error reporting در پایین پنجره کلیک کنید . Disable error reporting را انتخاب کنید و بعدش با فشار دادن Ok تنظیمات را ذخیره کرده و از صفحه خارج شوید
به همین سادگی
وقتی کامپیوتر شما ، پیام های زیر را نمایش می دهد ، لازم است که ویندوز را آپیدیت نمایید :

روش کار به این شرح است :
به یکی از وب سایتهایی که نرم افزارهای رجیستر ویندوز را ارائه می کنند ، مراجعه کنید . 
آدرس پیشنهادی من سایت soft98.ir است:
https://bit.ly/2W5yC6U
نرم افزار رجیستر را دانلود کنید . 
آن را نصب کنید . 
کامپیوتر را یکبار ریستارت بفرمایید . 
ویندوز شما به صورت موقت ، رجیستر (کرک) می شود و تا چند ماه ، پیغامهای مذکور را مشاهده نخواهید کرد . 
با سلام بدینوسیله به اطلاع مدیران محترم مدارس می رساند نگارش offline سیستم حسابداری مدرسه در سایت قرار گرفت همکاران محترم ضمن دریافت نگارش و باز نمودن فایل zip شده در مسیر نصب برنامه  که به صورت عمومی در مسیر() نصب می شود کپی نمایید
بعد از نصب نگارش برنامه را اجرا نموده و به شماره نگارش در بالای صفحه دقت نمایید که شماره نگارش13980522 باشد.

i tried to install actix-web from source but it returned error about openssl:
error: failed to run custom build command for `openssl-sys v0.9.47`process didn't exit successfully: `/mnt/A20EF3040EF2CFF1/work/rust/actix-web/target/debug/build/openssl-sys-f099451dfc156dca/build-script-main` (exit code: 101)--- stdoutcargo:rustc-cfg=const_fncargo:rerun-if-env-changed=X86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_LIB_DIRX86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_LIB_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=OPENSSL_LIB_DIROPENSSL_LIB_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=X86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_INCLUDE_DIRX86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_INCLUDE_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=OPENSSL_INCLUDE_DIROPENSSL_INCLUDE_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=X86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_DIRX86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENS
خیلی از دانش آموزان زمان زیادی رو در آموزشگاه ها میگذرونن اما نمی تونن به راحتی حرف بزن...
علت این امر چیه؟
دایره لغات عالی دارن، گرامر عالی، اما وقتی پای حرف زدن میاد وسط همه ضعف میکنن!! یا موقعه نوشتن مطلبی سرسری ازش رد میشن.
من در گام اول و البته در تمامی کلاس هام گام اول رو با این جمله شروع میکنم :
do not be afraid of making mistake when learning english
 اینو میگم و میزارم در حرف زدنشون یا نوشتنشون خطا کنن تا چند جلسه بعد خطاهارو گرفته و تذکر میدم. مطمعا باشید پیشرفت
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی در این مقاله ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی مورد بررسی قرار می گیرد ، برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم تا پایان این بحث را دنبال کنید. اسباب کشی می تواند یکی از استرس زا ترین وقایع زندگی باشد که ما تجربه می کنیم. بسیاری از اشتباهاتی که […] ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی
منبع : سپند بار
با سلام بدینوسیله به اطلاع مدیران محترم مدارس می رساند نگارش offline سیستم حسابداری مدرسه در سایت قرار گرفت همکاران محترم ضمن دریافت نگارش و باز نمودن فایل zip شده در مسیر نصب برنامه  که به صورت عمومی در مسیر(D:\Program Files\Vasta\School Accounting) نصب می شود کپی نمایید

خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

بعد از 40 سال نوستالژی نوجوانی
شرح در لینکدین
اینجا راه مالرو لاسم به نوا است
روزگاری ده ها قاطر الاغ و اسب اهالی و بارشان را جابجا می کردند
خرداد سال 59 اولین بار ییلاق مان را از کلاته بابا احمد به اشخرد لاسم تغییر دادیم
مرحوم
پدر از توانایی در سفر تنهایی به نوا پرسش و اطمینان دادم و او مسیر را
برایم دقیق تشریح و کلی سفارش که کنجکاوی نکنم و بیراهه نیازمایم و مواظب
بار الاغ باشم
سحرگاه پالن
الاغ را محکم تنگ یاسه بستم. خورجین با دو 20 لیتری و مخت
https://community.netgear.com/t5/NETGEAR-Armor/How-do-I-turn-off-Armor-on-my-Orbi-RBR50/m-p/1830656#M2244
https://community.netgear.com/t5/NETGEAR-Armor/RBR20-Orbi-App-Netgear-Armor-shows-expired/m-p/1830921#M2248
https://community.developer.authorize.net/t5/user/viewprofilepage/user-id/35739
https://community.developer.authorize.net/t5/Integration-and-Testing/Question-about-network-change/m-p/70609#M43382
https://community.developer.authorize.net/t5/Integration-and-Testing/Accept-JS-with-Hosted-Payment-Form-Error-E-WC-21/m-p/70610#M43383
https://community.developer.authorize.net/t5/Integration-and-Testing/Quickbooks-tech-support/m-p/70608#M43381
https://community.developer.authorize.net/t5/Integration-and-Testing/COUNT-request-or-help-with-figuring-out-how-many-if-or-else/m-p/70600#M43373
4kia.ir took too long to respond.
Try:
Checking the connection
Checking the proxy and the firewallCheck any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.

Allow Chrome to access the network in your firewall or antivirus settings.
If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.

If you use a proxy server…
Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server: Go to the Chrome menu > Settings >Show advanced settings… > Change proxy settings… > LAN Settings and deselect "Use a proxy server for your LAN".
شوهر: سلام،من Log in کردم.زن: لباسی رو که صبح بهت گفتم خریدی؟شوهر: Bad command or File name.زن: ولی من صبح بهت تاکید کرده بودم!شوهر: Syntax Error, Abort, Retry, Cancel.زن: خوب حقوقتو چیکار کردی؟شوهر: File in Use, Read only, Try after some Time.زن: پس حداقل کارت عابر بانکتو بده به من.شوهر: Sharing Violation, Access Denied.زن: می دونی، ازدواج با تو واقعا یک تصمیم اشتباه بود.شوهر: Data Type Mismatch.زن: تو یک موجود بدرد نخور هستی.شوهر: By Default.زن: پس حداقل بیا بریم بیرون یه چیزی بخوریم.شوهر: Hard Disk Full.زن: ببینم میتونی بگی نقش
در قرن 15 میلادی ساکنین روستای ” ککس” در شمال غربی مجارستان مجارستان، از طریق ساخت چرخ  و جابه جایی کالا بین بوداپست و وین به امرار معاش می پرداختند. در همین زمان یک سازنده کالسکه هایی را طراحی و ساخت که به نام ککس شناخته شد.در شانزدهم میلادی این کالسکه ها مجهزتر شدند و سراسر اروپا را فراگرفتند و به نام “کوچ” معروف شدند.
“کوچ ” به کالسکه ای گفته می شد که با پرداخت مبلغی شما را از یک مبدا به مقصد مشخص می رساند.
“کوچینگ” هم مانند یک کالسکه، وس
چندی پیش بازی محبوب Rainbow Six Siege توانست به مرز ۵۰ میلیون بازی‌باز برسد و حالا پس از شروع فصل سوم، سال چهار بازی با نام Operation Ember Rise به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت (Ubisoft) به این زودی‌ها از پشتیبانی از این عنوان دست نخواهد کشید.
در این فصل جدید بازی‌بازها به دو شخصیت جدید مهاجم Amaru و مدافع Goyo دسترسی خواهند داشت. همچنین این فصل Rainbow Six Siege شامل نسخه‌ی بازسازی شده‌ی نقشه‌ی Kanal با گزینه‌های حمله‌ و جلوه‌های بصری بیشتر، یک حالت بازی با قوانین بخش Ranked بد
In frustrated moments, many professionals long for the independence and income that come with being a consultant or coach. Indeed, the profession can be lucrative, as evinced by famed coach Marshall Goldsmith’s well-publicized rate of $250,000 per client.
But the reality for most coaches and consultants is far different. In fact, the International Coach Federation estimates that globally, coaches’ average annual income is a relatively modest $51,000. Why are most coaches falling short when it comes to building a thriving practice?
For the past decade, I’ve studied the question extensively, both in the course of building my own seven-figure coaching and consulting business, and through my work advising more than 250 professional service providers as part of my Recognized Expert co
این خطا در زمان افزودن ردیف یا ستون یا زمان تغییر عرض و ارتفاع سلولها اتفاق می افتد
در محلی که این تغییرات رخ می دهد ردیف یا ستون مخفی شده دارید کافیست انها را از حالت مخفی خارج کرده تغییرات مورد نیاز را اعمال نموده و مجددا ردیف ها یا ستونهای مدنظر مخفی شود
حتما برای شما نیز پیش آمده که در حال جا به جایی و دانلود فایل ها و عکس های ارسالی از طریق واتس اپ با این پیغام رو به رو شوید که فایل مورد نظر شما پاک شده و ارسال کننده دیگر آن را ندارد.
اما موضوع چیست؟در واقع در واتس اپ دقیقا برعکس نرم افزار پیام رسانی مانند تلگرام شما مادامی به فایل های ارسالی دسترسی دارید که یک نسخه از آن در تلفن همراه ارسال کننده همچنان موجود باشد.در نظر بگیرید که دوست شما از داخل گالری خود یک عکس برای شما ارسال می کند.شما این
کد خطاها در حقیقت همان مجموعه مشکلاتی هستند که هنگام استفاده از یخچال ساید پیش می آیند .ارورهای یخچال ساید بای ساید ال جی در زمانی که مشکلی برای یخچال به وجود می آید بر روی صفحه نمایشگر یا صفحه دیسپلی(Display) آن نمایان می گردد و با دانستن معنی هر کد می توان به راحتی خطای پیش آمده را برطرف کرد.
برای تعمیر لباسشویی ال جی خود ابتدا با خطاهای ماشین لباسشویی ال جی آشنا شوید.
لیست ارور ساید بای ساید ال جی – کد خطا ساید بای ساید الجی – lg
۱- ساید بای ساید
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
کلاس ارتباط با دیتا بیس در جاوا
برای استفاده از کلاس باید کتابخانه jdbc رو به پروژه تون اضافه کنید
**این کلاس برای برنامه نویسی اندروید مناسب نیست**

package db;
import java.sql.Connection;
import java.sql.DriverManager;
import java.sql.PreparedStatement;
import java.sql.ResultSet;
import java.sql.SQLException;
import java.sql.Statement;
/**
*
* @author mpira
*/
public class database {
public static String message = null;
public static Connection dboloc() {
String dbatbas = "dbname";
String udbatbas = "dbuser";
String pdbatbas = "dbpass";
Connection con = null;
try {
Class.forName("com.mysql.jdbc.Driver");
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
god forgives

Allah (SWT) never wants His servant to reveal a sin which he has committed to other people. Some people may share with others that at one point in time, I committed a certain sin. Why do you reveal your sin?! If you have committed a sin, and you are regretful, ask for forgiveness! Allah will forgive you. Allah never wants the believers to have their reputation tarnished. Allah's way is to always reveal the beauties; it is one of the highly noteworthy prayers (duas) that states: "Oh Lord who manifests beauty and covers ugliness." The fact that we even have a decent reputation in society is because Allah has manifested our beauties. If Allah would reveal our bad traits, would we have a good reputation any longer?!
خداوند اصلا نمیخواهد بنده اش گناه
رفع خطای 503 service unavailable
خطای HTTP 503 چیست؟
هنگامی که شما خطای HTTP 503 را در اینترنت مشاهده کردید، اصلاً نگران نباشید یک راه حل آسان برای  رفع این مشکل وجود دارد. مشاهده این خطا HTTP Error 503 در وب سایت بسیارعادی است. بسیاری از افراد در اینترنت این خطا را در یک نقطه از زندگی آنلاین شان قطعاً مشاهده کرده اند. اما این خطا به چه معنی است و چه زمانی باید انتظار داشته باشید که آن را ببینید؟

چگونه خطای HTTP 503 را رفع کنیم؟
ساده ترین راه این است که صفحه را رفرش و ی
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
گاهی اوقات آن چیزی که ذهن ما از تصاویر برداشت می‌کند، با واقعیت متفاوت است. به این رویداد خطای دید می‌گویند که البته شاید نام خطای ذهن برای این تشخیص اشتباه، درست‌تر باشد.

Their are circles with same center
در این تصویدرتصویدر دایره هایی با مرکز یکسان هستند اما چشم ما آن ها را شکل های نا منظم می بیند
خلاصه بازی دیشب تاتنهام منچستر سیتی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تاتنهام 3 گزارش انگلیسی
۱۳۹۵ ۰۹ ۱۳ ۱۹ ۲۷ لینک کوتاه به به هر حال دو منچسترسیتی 1 3 Error loading player No playable sources ستاندن Like ۰ نگران . طرفداری سر مشاهده بازگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی و تاتنهام به مصاف آهنگ رفتند که سر یک مشاهده پرگل.
ادامه مطلب
ممکن است در روز با خطاهای رایج در وردپرس مواجه شویم اما جای نگرانی نیست!
زیرا هر کدام از این خطاها راه‌حلی دارند که به سادگی در دسترس است. یکی از این خطاهای رایج خطای 500
در وردپرس یا HTTP 500 Internal Server است که با مشاهده آن ممکن است وحشت کنید و احساس کنید
سایتتان به طور کامل از دست رفته. اما اینگونه نیست، نگران نباشید. امروز با این خطا و راه‌حل آن آشنا می‌شویم.
خطای 500 در وردپرس
خطای 500 در وردپرس چیست؟خطای 500 در وردپرس هنگامی رخ می‌دهد که پروتکل Http
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
قفسه‌ کتابفروشی‌ها پر است از کتاب‌هایی که می‌خواهند به شما یاد دهند، چگونه زندگی بهتری داشته باشید و این مسئله حکایت از آن دارد که این روزها ما انسان‌ها خیلی از زندگی‌مان راضی نیستیم و می‌خواهیم برای رشد و پیشرفت آن گامی برداریم.اما حتماً متوجه شده‌اید عمر این کتاب‌ها در قفسه کتابفروشی چندان طولانی نیست و دیری نمی‌پاید که کتاب‌های جدید با عناوین وسوسه‌انگیزتر و همان محتوای تکراری و کلیشه‌ای جای آن‌ها را می‌گیرند. اما چرا کتاب‌ه
https://www.shapeways.com/forum/t/beyblade-base.98458/
https://www.shapeways.com/forum/t/what-is-the-layer-thickness-of-tpu.99827/
https://www.shapeways.com/forum/t/best-material-choice-for-custom-chair-cap.99788/
https://community.arubainstanton.com/t5/Everything-Instant-On/11d-ports-on-the-back-xvx/m-p/1582#M526
https://community.arubainstanton.com/t5/Everything-Instant-On/we-browser-give-me-certificate-error/m-p/1577#M521
https://community.arubainstanton.com/t5/Everything-Instant-On/MFA-for-accessing-the-management-portal-or-app/m-p/837/highlight/false#M307
https://community.arubainstanton.com/t5/Everything-Instant-On/Can-not-add-2nd-account/m-p/628/highlight/false#M217
https://community.arubainstanton.com/t5/Everything-Instant-On/APs-on-the-same-place-but-different-SSIDs/m-p/603/highli
طبق مثالی که اوردم ، سه نقطه به عنوان ورودی در نظر گرفته شده، که نقطه اول  C به عنوان مبداء و نقطه اتصال خط a و خط b ، نقطه B ( انتهای خط a) نقطه A، انتهای خط b. دقت کنین که زاویه‌ها با حروف بزرگ و خطوط روبروی هر زاوایه حرف کوچک آن زوایه می‌باشد.
شما با تغییر مقادیر نقاط می‌توانید زاویه‌های مرتبط با آن‌ها را مشاهده کنید..

کد متلب این مثال:
%% clear commands
delete(allchild(0));% delete all figures and graphical objects
clear;% Remove items from workspace, freeing up system memory
clc;% clear the Console
%% path commands
file=matlab.d
کلاس ارتباط با دیتا بیس در جاوا
برای استفاده از کلاس باید کتابخانه jdbc رو به پروژه تون اضافه کنید
**این کلاس برای برنامه نویسی اندروید مناسب نیست**

package db;
import java.sql.Connection;
import java.sql.DriverManager;
import java.sql.PreparedStatement;
import java.sql.ResultSet;
import java.sql.SQLException;
import java.sql.Statement;
/**
*
* @author mpira
*/
public class database {
public static String message = null;
public static Connection dboloc() {
String dbatbas = "dbname";
String udbatbas = "dbuser";
String pdbatbas = "dbpass";
Connection con = null;
try {
Class.forName("com.mysql.jdbc.Driver");
خطای 502 Bad Gateway یک کد وضعیت HTTP است که به این معناست یک سرویس‌دهنده یا سرور در اینترنت، پیغامی نادرست از سرورهای دیگر دریافت کرده است. البته معنی لغوی آن دروازه نادرست است.

خطای ۵۰۲ چیست؟
خطای ۵۰۲ یا همان خطای Bad Gateway از خطاهای سمت سرور است.هنگامی که سرورها برای اجرای درخواست‌های رسیده از طرف کاربر، به عنوان یک Gateway یا ابزار مسیریابی عمل می‌کنند تا صفحات وب مورد درخواست را در دسترس کاربر قرار دهند.زمانی یک پاسخ بی اساس و بی اعتبار از سرور ر
NaN = Not a Number

مثلا اگر رادیکال -2 رو چاپ کنیم Nan میده. چرا؟ چون لزوما اشتباه نیس و این عدد در حوزه اعداد مختلط تعریف شدس
همین طور 0.0/0.0 هم مقدارش Nan هست. چون 0.0 صفر مطلق نیست و صفر حدودیه.

ولی 1/0 میشه بی نهایت(Infinity چاپ میکنه). چون اینجا منظورمون صفر مطلقه.

توضیح بیشتر
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
سلام سلام سلام. سلامی به داغی این روزهای تابستون. سلامی به گرمای محبت و توجه شما عزیزان به تلاش هایی که بچه های ایران سرور برای راضی نگهداشتن شما میکشن. در روزهای اخیر تماس ها و تیکت های زیادی داشتیم مبنی بر پر شدن هاست های وردپرس. وقتی موضوع رو بررسی میکردیم برمیخوردیم به یه … حجیم شدن فایل error_log
منبع : وبلاگ ایران سرور
https://www.webtretho.com/forum/f4188/ho-tro-uyen-uong-tai-chinh-de-ve-chung-1-nha-2888510/
https://connect.opensuse.org/pg/profile/avijedanesh
https://forums.opensuse.org/showthread.php/538643-2-Errors-after-installation?p=2927292#post2927292
https://forums.opensuse.org/showthread.php/538573-Cannot-boot-opensuse-leap-15-1-KDE-Live-from-bootab-e-USB-stick?p=2927293#post2927293
https://forums.opensuse.org/showthread.php/538600-System-slow?p=2927294#post2927294
https://forums.opensuse.org/showthread.php/538127-KDE-kde-link-to-script-does-not-return-expected-result?p=2927296#post2927296
https://forums.opensuse.org/showthread.php/538140-rsync-pipe-error?p=2927297#post2927297
https://www.threadless.com/@avije/
https://www.threadless.com/forum/post/1022316/petrovich_the_cat/
https://www.threadle
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
این روزها فکر می‌کنم که چقدر سبک‌ترم و چقدر انگار باری از شانه‌هایم برداشته شده.
کم‌کم چیزها دارد در ذهن و روحم سر جای خودشان قرار می‌گیرند، همان‌طور که خانه به لطف مامان مرتب شد. اولویت‌های زندگی کمابیش دارند برمی‌گردند سر جای اول‌شان. 
دانشجویی داشتم که تقریبا تمام درس‌هایش را افتاده بود. من استاد راهنمایش شدم. کار آسانی نبود. چند روز پیش بالاخره کارش را تمام کرد. بیشتر از ساعات موظفم برایش وقت گذاشتم. اما خوشحالم. انگیزه‌اش برای اد
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
1-  400 Bad Request
پیغام
خطای درخواست اشتباه 400 به این معنی است درخواستی که از سوی مرورگر شما
به سرور وب سایت مورد نظرتان ارسال شده است (برای مثال درخواست باز کردن یک
صفحه خاص)، دچار نوعی ناهنجاری است. تا هنگامی که سرور درخواست شما را درک نکند، نمی تواند آن را انجام دهد و در نتیجه شما با خطای 400 روبرو خواهید شد.
2-  403 Forbidden
کد ممنوعیت به این معنی است دسترسی به صفحه یا منابعی که می خواهید آنها را بیابید، مطلقا ممنوع است. به بیان دیگر، خطای 403 بدان معنی ا
آموزش حل ارور 0xc00007b
ارور 0xc000007b یکی از رایج ترین ارورهای ویندوز دراجرای برنامه ها و بازی ها ست که اکثر کابرارن با اون سر وکله میزنند و از حل اون عاجزند و ناچار به تعویض ویندوز میشوند ما در این پست قصد داریم تا با معرفی برخی از فایل به حل این ارور بپردازیم برای آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
مهم ترین کاری که قبل از خرید سیستم سانترال باید انجام دهیم دانستن انواع و تفاوت‌های آن است. سیستم تلفن سانترال از ملزومات شرکت‌ها و سازمان‎ها است. سیستم تلفنی سانترال انواع مختلفی دارد. سیستم‌های تلفن سانترال عادی روش کاری همانند تلفن دارند و کاملا شبیه به تلفن عادی ارتباط را برقرار می‌کنند، اما روش تبادل اطلاعات در سانترال VoIP متفاوت است. در ادامه به بررسی کامل تفاوت سیستم سانترال عادی و VoIP را می پردازیم.
ادامه مطلب
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
گذشته خیلی وسوسه انگیزه
شاید چون روزی بوده شاید چون آشناست احساس امنیت بیشتری نسبت به آینده ای که نمیدونیم با خودش چی داره داریم
اما مهم نیست چقدر وسوسه انگیزه
مهم نیست چقدردلت میخواد حتی شده یه کوچولو برگردیو توش سرک بکشی
مهم نیست چقدر حس آشنایی داره
مهم نیست...
اشتباهه...
برگشتن به گذشته فقط چون ترسیدی و نمی دونی چیکار کنی اشتباهه...
هم زدن حس ها و خاطرات گذشته حتی از روی کنجکاوی هم اشتباهه...
هیچوقت از جستجو تو گذشته چیز جالبی گیرمون نمیاد...
+
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
خیلی از دوستان توی وب سایت 120 کلیک توی موضوع موجودی های بروز و ارتقا ابهام و مشکل دارن و بخاطر همین من تصمیم گرفتم توی این مطلب کامل این دو مورد رو بررسی کنم و تفاوت های این دو موجودی رو بهتون بگم تا متوجه بشید دقیقا داستان چیه؟ حتما ادامه مطلب رو ببینید و مطالعه کنید تا به تفاوت این دو مورد پی ببرید.
ادامه مطلب
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
{Mahdism examples - No. 31-40}

{31}
Lamp and light
Consider we put a lamp by the side of a child because of its heat and light and he throws a stone at it ignorantly. We take the lamp away so it wouldn’t be damaged. The reason for taking the lamp away is not his power and its weakness against him, but the fear of his failure and mistake. Of course it would be possible to not taking it away if we had numerous lamps and bring another one in case it is damaged. But if just one lamp is left, we will take it away from him to keep it safe from breaking.
The Imams are like guidance lights that God has put in the way of humans. Eleven lights has been broken… One is left…
We should be aware that as long as there is a chance of his break, the Occultation will continue.

Read the rest 
ا
سلام 
یه چیز جالب و سر گرم کننده 
من نمی دونستم گوگل ارث برای کشور هایی مث آمریکا کیفیتش در حد یه تور مجازی بالاست ، برای ایران که در حد یه تصویر هوایی هست 
واقعا رک بگم دیشب ادرس خونه بنیامین رو زدم حتی کوچه شون ماشین ها پارک شده نزدیک خونه شون رو با وضوح در حد عکس ولی سه بعدی دیدم 
اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید کافیه اون آدمک زرد رنگ رو بکشید رو صفحه تا تفاوت رو حس کنید (اون آدمک برای ایران کار نمی کنه )، یعنی انگار رفتی خارج رو دیدی ، و یه
تفاوت رسیور مدیا استار دیاموند mediastar ms-diamond z2 4k با z1 فقط در تک و دو تیونره بودن هستش و فرق دیگری با هم ندارند از نظر سخت افزاری کاملا شبیه هم و هردو جدید و به خوبی شبکه های فورکی را ساپورت میکنند.
۶۰ فریم بر ثانیه را ساپورت میکند دارای سیستم عامل اندرید است و کیفیت تصویر بسیار عالی دارد.
قیمت زرشک دانه اناری در ۷ اردیبهشت ۹۹  بین ۵۰ تا ۵۵ هزار تومان است. این تفاوت قیمت به علت تفاوت در کیفیت  است. قیمت زرشک دانه اناری ذکر شده برای فروش عمده می باشد.   قیمت انواع زرشک ،  قیمت زرشک اعلا قائنات، قیمت زرشک قرمز، تفاوت زرشک پفکی و دانه اناری، زرشک دانه اناری چیست، فرق زرشک پفکی و دانه اناری،  بافت دانه اناری ، قیمت زرشک خشک بیرجند 
حیوانات گوسفند و بز دو مورد از حیواناتی هستند که برای تولید شیر، گوشت و ... از آنها استفاده میشود، این دو حیوان تفاوت های زیادی باهم دارند و پرورش هر یک از آنها متفاوت است، در ادامه این نوشته به تفاوت های این دو میپردازیم.
پرورش گوسفندگوسفندان یکی از انواع گاوسانان سم دار و نشخوار کنندگان هستند که به صورت اهلی و وحشی یافت میشوند. انسان ها از گوشت، پشم، پوست و شیر این دام برای تولید محصولات خود و همچنین تهیه غذا استفاده میکنند.گوسفندان کوچک تر
با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ
سود، محدودیت های اعتبار، برنامه های پاداشی و ویزگی های سیستمی تفاوت هایی
دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت
کارت ها است و در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت
کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور ک
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
عامه پسند‌‌(pulp)‌ اولین رمانی است که متن کامل آن را به انگلیسی خواندم. همیشه از خواندن رمان‌های زبان اصلی می‌ترسیدم. داستان کوتاه می‌خواندم یا به داستان‌های سطح بندی شده اکتفا می‌کردم. البته پیش از این یک کتاب در زمینه توسعه فردی به انگلیسی خوانده بود اما بوکفسکی اولین تجربه رمان‌خوانی من بود و چه تجربه‌ای بهتر از این. مدتها فکر می‌کردم تفاوت سبک نویسنده‌ها و تفاوت‌های شخصی،طبقات اجتماعی و کلامی را که نویسنده معمولا در دیالوگ‌ها نش
Matcher Selection
[-f FILE, --file=FILE]
الگو‌ها را از فابل بخواند. هر الگو در یک خط نوشته شود
The empty file contains zero patterns, and therefore matches nothing.
[-i, --ignore-case, -y]
عدم حساسیت به حروف بزرگ و کوچک
Ignore case distinctions in both the PATTERN and the input files.
y  سوییچ قدیمی هست و i جدیدتری است
[-v, --invert-match]
الگوی مورد نظر را نشان ندهد
[-w, --word-regexp]
Select  only those lines containing matches that form whole words.
$ grep -w ping #does not match “xxxpingxxx”
[-x, --line-regexp]

درصورتی چیزی پیدا کن که (دقیقا) تمام یک خط  دقیق الگوی وارد شده باشد
$ grep "hello I am behrooz"
sample3:
در این نوشته از سری مطالب بخش آموزش پرتال دلبرانه قصد داریم به موضوع تفاوت لالیک اصل و تقلبی بپردازیم.
با توجه به اینکه امروزه مشکلی که در بیشتر اجناس با آن روبرو هستیم تشخیص تقلبی و اصلی بودن آن است.
ادکلن لالیک اصل و تقلبی نیز با هم تفاوت هایی دارند که میتواند به ما در تمیز دادن این دو کمک کند.
در ان مطلب سعی کرده ایم این موارد را بررسی نماییم.از این که ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
با ما همراه باشید….
تفاوت لالیک اصل و تقلبی رو چجوری تشخی
شاید شما شروع به ساختن یک وبسایت ساده کرده باشید یا فقط می خواهید درک بیشتری از لغات بسیاری که اخیرا شنیدید داشته باشید.
"CSS"، "HTML" و "پی اچ پی" در اطراف اغلب و با چنین راحتی پرتاب می شوند، شما خجالت می کشید تا بپرسید منظورشان چیست.
تفاوت بین CSS، HTML و PHP
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها